پشتیبانی آنلاین
telegram skype

 

 قوانین کلی برای خریدار و مراحل خرید از ما:

- در صورتی که نخستین بارهست که میخواهید از ما خرید کنید باید حتما صفحه ثبت نام را در سایت ما تکمیل نمایید.ثبت شماره تلفن ثابت وارسال اسکن کارت ملی الزامی است .این روند یکبار انجام می گیرد.از ارائه خدمات به افرادی که اطلاعات تماس و هویت ایشان احراز نگردد معذوریم.

- پس از بررسی اسکن کارت ملی برای فعال سازی نام کاربری با شماره ثابت شما تماس گرفته می شود.شماره تماس ثبت شده در سایت باید مربوط به محلی باشد که شخص ثبت نام کننده در آنجا ساکن باشد.

- معادل ریالی واریزی شما فقط از حساب بانکی پذیرفته می شود که مشخصات صاحب حساب با مشخصات اسکن کارت ملی ارسال شده توسط شما مطابقت داشته باشد.

- بعد از تایید نام کاربری و دریافت ایمیل فعال سازی.برروی لینک فعال سازی کلیک کنید و پسورد را تعیین نمایید. و از منو کاربری قسمت خرید   فرم را تکییل نماید و روش پرداخت آنلاین را انتخاب کنید تا به درگاه پرداخت بانک سامان وارد شوید.پس از پرداخت و دریافت کد رهگیری سفارش شما انجام خواهد شد.برای تسریع در انجام شدن سفارش.به پشتیبانی از طریق اس ام اس -یا در یاهو یا تماس تلفنی اطلاع دهید.

- برای پرداخت ها از طریق ویزا کارت کمتر از $50 کارمزد 3$ اضافه خواهد شد.

- لطفا بدون اطلاع قبلی به حساب های داخلی و اینترنتی ما پول واریز نکنید.

 - به منظور جلوگيري از سوءاستفاده هاي احتمالي،پولشویی و دیگر انواع روش های مجرمانه به هيچ وجه مشخصات پرداختي خود را در اختيار ديگران قرار ندهيد! اولين فردي که اطلاعات صحيح پرداخت را ارسال کند، صاحب حساب شناخته مي شود.

-  از ارائه خدمات به افراد زیر 18 سال معذوریم.

-  هیرانکس حق خود مي داند که پرداختهاي ناشناس و مشکوک را تا روشن شدن هويت واقعي .فرستنده پول، به حالت تعليق درآورد.و اکانت فرد متخلف را در سایت هیرانکس مسدود نماید.

- هیرانکس هیچ مسئولیتی در قبال انجام نشدن سفارشات شما در ژورنال های خارجی ندارد.هیرانکس نماینده هیچ ژورنال نیست.و پرداخت به سفارش مشتری انجام میشود.لذا بررسی معتبر بودن ژورنال یا سایت پذیرنده بر عهده خود مشتری است.

 

قوانین کلی برای فروشنده و مراحل فروش به ما:

 

- پرداخت از طریق بانک سامان و بانک ملت صورت میگیرد و در صورتی که مشتری در بانک های دیگر حساب داشته باشد از طریق کارت های عضو شتاب این عمل انجام میگیرد،برای مبالغ فروش کمتر از 100$ - 500 تومان کارمزد کسر میشود.

- در انتقال احتمال تاخیر  10 دقیقه الی 7 ساعت در دریافت وجود دارد.واریزمعادل ریالی  به حساب فروشنده پس از دریافت در حساب  هیرانکس  و تایید مدیریت سایت انجام خواهد شد.مراحل فروش در قسمت آموزش توضیح داده شده است.

- در صورتی که ما آنلاین باشیم در کمتر از 10 دقیقه به حساب شما معادل ریالی را واریزخواهیم کرد،و در غیر این صورت بین 1 الی 12 ساعت طول خواهد کشید. .قوانین این بخش آپدیت خواهد شد. استفاده از خدمات این وب سایت به منزله پذیرش قوانین فوق می باشد.

 

- با ورود به این وبسایت و یا ثبت سفارش در این وبسایت کاربر تایید می کند که تمام قوانین را مطالعه کرده و با آنها موافق است.